DrukSerwisDrukSerwisDrukSerwis
  • 799 133 155 (Dział Handlowy) 601 324 394 (Dział Serwisowy)
  • Działkowa 56, Wrocław
  •   Polish PL Ukrainian UK

Pakowanie Wysyłek

  • Home
  • Materiały do pakowania

Materiały do pakowania

materiały do pakowania

Nasza firma dąży do spełnienia wymagań klientów również w zakresie niezawodności i wysokiej jakości materiałów niezbędnych do pakowania wysyłek. Polecamy się także w zakresie profesjonalnego doradztwa w zakresie materiałów opakowaniowych, takich jak:

? kartony;
? taśmy pakowe;
? folie bąbelkowe;
? stretch;
? kangurki;

W asortymencie naszej firmy znajdują się także i inne materiały z zakresu pakowania wysyłek. Jesteśmy przekonani, że bogata oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy w pełni pokryje się z obranymi celami biznesowymi. Cieszymy się, iż możemy być doceniani przez naszych Klientów również w zakresie dostarczania materiałów opakowaniowych i liczmy na to, że Państwo również dołączą do tego grona.

Dlaczego nasze, a nie inne opakowania?

Nasza firma koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie pakowania towarów. Oferujemy szeroki asortyment – zgodny z wymaganiami klienta biznesowego, jak i indywidualnego. Wszystko z naciskiem na wysoką jakość produktów i usług, bowiem naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, o czym świadczą pozytywne rekomendacje spływające pod adres naszej firmy.

Niezależnie od tego, czy chodzi o tekturowe pudełka, czy też ma to być solidna folia bąbelkowa do ochrony produktów – mamy to wszystko w temacie opakowań przemysłowych, detalicznych i konsumenckich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a jeśli pojawią się jakieś pytania ? czekamy na kontakt.

Wejdź i sprawdź co mamy dla Ciebie w naszym sklepie
WCHODZĘ

 
close-link